ТРК Ятрань

Switch to desktop

У світі людей 10.01.2018

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей».   Важко знайти на світовій мапі країну, де б ви не зустріли громадян українського походження. Українці є однією з найчисельніших національних діаспор. За найскромнішими підрахунками, осіб, які за своїм етнічним походженням частково чи цілком є українцями, проживає на теренах колишнього СРСР від 6 до 10 млн і понад 5 млн в Австралії, країнах Америки, Африки, Західної та Східної Європи. Про українців сьогодні  «У світі людей».


Обновлено 10.01.2018 15:00

Просмотров: 99

У світі людей 03.01.2018

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей». Новий 2018 рік  ступив на нашу землю.  В історії залишився рік  півня,  а   господарем став жовтий земляний собака.  Це рік прощення та позитиву. Саме 2018 рік ідеально підходить для примирення, а також налагодження нових контактів. Варто нагадати, що собака - не тільки символ родини, а й її покровитель.


Обновлено 03.01.2018 14:01

Просмотров: 137

У світі людей 27.12.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей». За даними організації, HelpAge International, протягом наступних 35 років кількість людей у світі у віці старше 60 років зросте до 2,1 млрд людей з поточних 901 млн. Таким чином, питома вага літнього населення планети збільшиться до 21,5% . З шести найбільш старіючих країн світу тільки в Японії по-справжньому піклуються про догляд за своїми літніми громадянами. Греція і Південна Корея виявилися найгіршими місцями для життя людей після 60 років. 


Обновлено 27.12.2017 13:46

Просмотров: 155

У світі людей 20.12.2017

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей.   Найбільша небезпека для нашої планети криється у наслідках господарської діяльності самої людини. Ще в давні часи звалища різноманітних побутових відходів, що гнили поблизу помешкань людей, ставали джерелом епідемій небезпечних захворювань - тифу, холери та інших. Однак надзвичайно загрозливих розмірів забруднення довкілля набуло за останні 100 років. Це час дуже інтенсивного розвитку промисловості. У процесі виробництва утворюється величезна кількість промислових відходів, які забруднюють повітря, воду, ґрунт.Обновлено 20.12.2017 10:05

Просмотров: 133

У світі людей 13.12.2017

  Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей. Уявлення про сутність людини, її місце в сучасному світі та взагалі значення її існування трансформувались протягом всього періоду розвитку людства та показувало нам всю різноплановість та багатоаспектність людського буття, котре дивує парадоксами та справжніми феноменами. Сучасна людина є продуктом цілої низки факторів, які утворюють її унікальність та неповторність, бо вона є результатом взаємодії як класичних, так і принципово нових, що вносять свої корективи в формування її сутності. 


Обновлено 14.12.2017 15:00

Просмотров: 157

У світі людей 06.12.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей. Молодь привертала  до себе увагу дослідників, політиків та соціологів, протягом всього XX століття. Цікавість до молоді настільки зросла, що можна казати вже про нову молодіжну еру. У зв'язку з великим впливом сучасних технологій: телефонів, комп'ютерів, Інтернету, високих темпів росту автоматизації суспільного життя, кардинально змінилися і погляди на саме життя, його сенс та сутність. Для молоді характерним є захоплення сучасними нетиповими музичними течіями,комп'ютерними іграми і т.д.


Обновлено 06.12.2017 14:10

Просмотров: 168

У світі людей 15.11.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»    Арістотель писав, що необхідність спонукає з'єднуватись попарно тих, хто не може існувати один без одного, — жінку і чоловіка з метою продовження потомства.   І  це з'єднання зумовлюється не тільки свідомим рішенням, а залежить від природного прагнення, притаманного й іншим живим істотам і рослинам, залишити після себе іншу подібну собі істоту.  Сімейні стосунки— це складова суспільних відносин,  а  затишок  сім'ї — одна із найважливіших складових розвитку суспільства та  його культури.

             

Обновлено 15.11.2017 09:52

Просмотров: 91

У світі людей 29.11.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей». Сьогодні ми поговоримо про людей з фізичними вадами.    Люди з обмеженими можливостями є скрізь. За оцінками Організації Об’єднаних Націй мало не кожна десята людина на планеті є інвалідом. Можна навести безліч прикладів того, як інваліди досягали видатних результатів, на які нездатні звичайні громадяни.

Досить згадати великого композитора Людвіга ван Бетховена, який оглух у розквіті творчих сил і, долаючи неймовірні труднощі, прикладаючи титанічні зусилля, складав геніальні симфонії.

Микола Островський, що втратив зір, написав роман «Як гартувалася сталь», що оповідає про видатного мужність і закликає людей не здаватися перед обставинами. Чи завжди,  в нашому повсякденному житті  ми уважні до проблем людей з обмеженими можливостями.


 

Обновлено 29.11.2017 10:02

Просмотров: 95

У світі людей 08.11.2017

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»      Людина дістає від природи все, що їй потрібно для життя: тепло, повітря, воду, їжу, одяг, житло. Вона вивчає природу, щоб уміти використовувати її багатства.
Приглядаючись до польоту птаха, людина зробила літак. За зразками природи побудовано мости, човни, землерийні машини.
Природа захоплює нас своєю неповторні красою. Ти милуєшся квітучим кущем, польотом метелика, співом соловейка
Природа зміцнює наше здоров'я. Загартовують, наприклад, ігри на свіжому повітрі купання в річці, морі, прогулянки до лісу в у пори року. Любов до природи, турбота про неї робить людей добрішими.Обновлено 08.11.2017 08:39

Просмотров: 91

Публікація матеріалів та відео іншими сайтами дозволяється тільки з посиланням на сайт yatran.info

Top Desktop version