ТРК Ятрань

Switch to desktop

У світі людей 15.11.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»    Арістотель писав, що необхідність спонукає з'єднуватись попарно тих, хто не може існувати один без одного, — жінку і чоловіка з метою продовження потомства.   І  це з'єднання зумовлюється не тільки свідомим рішенням, а залежить від природного прагнення, притаманного й іншим живим істотам і рослинам, залишити після себе іншу подібну собі істоту.  Сімейні стосунки— це складова суспільних відносин,  а  затишок  сім'ї — одна із найважливіших складових розвитку суспільства та  його культури.

             

Обновлено 15.11.2017 09:52

Просмотров: 12

У світі людей 08.11.2017

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»      Людина дістає від природи все, що їй потрібно для життя: тепло, повітря, воду, їжу, одяг, житло. Вона вивчає природу, щоб уміти використовувати її багатства.
Приглядаючись до польоту птаха, людина зробила літак. За зразками природи побудовано мости, човни, землерийні машини.
Природа захоплює нас своєю неповторні красою. Ти милуєшся квітучим кущем, польотом метелика, співом соловейка
Природа зміцнює наше здоров'я. Загартовують, наприклад, ігри на свіжому повітрі купання в річці, морі, прогулянки до лісу в у пори року. Любов до природи, турбота про неї робить людей добрішими.Обновлено 08.11.2017 08:39

Просмотров: 22

У світі людей 01.11.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»      Тема людини в середовищі», «людина і простір» розглядається сьогодні цілим рядом наук, при цьому більшість із них ставить завдання забезпечити людині безпечне та довготривале існування. Вивчає ці питання й одна з нових областей екології – архітектурна або містобудівна екологія. У рамках цієї науки досліджують,зокрема, умови існування людини в особливій  екосистемі – місті,- яка об'єднує споруди та їх комплекси з природними  компонентами. Архітектурні об'єкти, перш за все, неодмінно повинні «радувати око», 
вони мають позитивно впливати на людину в емоційному та етичному плані. 


Обновлено 01.11.2017 14:11

Просмотров: 31

У світі людей 18.10.2017

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «У світі людей»

Здоров'я - це та категорія, та величина, яка завжди була, є і буде найважливішою для кожної людини. Як відомо, здоров'я являє собою стан, протилежний хворобі. Коли Ви молоді і здорові, Ви рідко думаєте про хвороби. Якщо ж Ви захворіли, то, як правило, шукаєте і знаходите причини, які викликали хворобу. Розмірковуючи про перспективи розвитку охорони здоров'я, вчені прийшли до висновку, що в XXI-му столітті медична допомога вийде за рамки лікувальної медицини, і буде формувати здоровий спосіб життя кожної людини.У цьому випуску ми розповімо як людина намагається боротися з хворобами.Обновлено 18.10.2017 13:53

Просмотров: 68

У світі людей 11.10.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «Усвіті людей»    

Життя людей наповнюється сенсом і змістом , тоді коли вони корисні іншим , коли люди із великим задоволенням і повною самовіддачею займаються своєю справою , коли їх існування пройняте моральним добром і справедливістю . Тому об’єктивна значущість , сенс життя співпадає з його особистими, суб’єктивним прагненням і цілями. Кращий варіант – це ситуація , коли його зміст і осмисленість створюють гармонійну єдність . Усвідомити сенс свого життя – це значить , знайти своє, так зване — «місце під сонцем».     
Обновлено 11.10.2017 12:34

Просмотров: 76

У світі людей 04.10.2017

Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі програма «Усвіті людей»    

Життя людей наповнюється сенсом і змістом , тоді коли вони корисні іншим , коли люди із великим задоволенням і повною самовіддачею займаються своєю справою , коли їх існування пройняте моральним добром і справедливістю . Тому об’єктивна значущість , сенс життя співпадає з його особистими, суб’єктивним прагненням і цілями. Кращий варіант – це ситуація , коли його зміст і осмисленість створюють гармонійну єдність . Усвідомити сенс свого життя – це значить , знайти своє, так зване — «місце під сонцем».     

Обновлено 04.10.2017 07:28

Просмотров: 75

У світі людей 20.09.2017

 

 Вітаємо вас, шановні глядачі. В ефірі інформаційна програма «Огляд подій за тиждень». Ми ознайомимо вас з новинами, які сталися протягом цих днів у Черкаській області, Україні та світі.

 

 

 

Обновлено 20.09.2017 14:01

Просмотров: 79

У світі людей 27.09.2017

 Вітаємо, Вас  шановні глядачі.    В ефірі телепрограма «У світі людей».        Політика – це певна програма діяльності, в якій група осіб зацікавлених у досягненні спільної мети, використовує чітко встановлені методи та інструменти для впровадження цих цілей у соціальному середовищі.  Давньогрецький філософ Арістотель у своїх працях писав про те, що людина – це особистість в першу чергу політична, а вже після соціальна. Політична влада є реальною можливістю однієї людини або ж групи осіб, які перебувають в об’єднанні, контролювати і маніпулювати суспільство в цілому, виходячи з раніше поставлених загальнодержавних завдань, використовуючи при цьому широкий спектр методів. Як політики намагаються покращити життя людей дивіться далі.
Обновлено 27.09.2017 12:43

Просмотров: 72

У світі людей 13.09.2017

 Вітаємо, Вас  шановні глядачі.    В ефірі телепрограма «У світі людей».        В  історії філософської думки проблема відношення людини і світу завжди залишалася в центрі уваги. Однак вирішення її було обмежене як рівнем розвитку самої людини  так і рівнем пізнавальних здібностей і можливостей людини. Саме життя поставило перед людиною завдання розкрити свою власну таємницю, щоб потім  піднятися до розкриття всього багатства її зв'язку з дійсністю.  Життєдіяльність за своєю сутністю є процесом задоволення, відтворення і народження нових потреб, що здійснюється в активній взаємодії живого з умовами свого існування. Виникнення опосередкування задоволення життєвих потреб і всієї життєдіяльності людини разом з  процесом виробництва і системою суспільних відносин зумовила потребу в новому типі орієнтації,- орієнтації в соціальних умовах буття.

 Обновлено 13.09.2017 09:49

Просмотров: 81

Публікація матеріалів та відео іншими сайтами дозволяється тільки з посиланням на сайт yatran.info

Top Desktop version