ТРК Ятрань

Switch to desktop

В Умані відкрито оновлену набережну

                                                  

В Умані відкрито оновлену набережну Осташівського ставу 

 13 липня у місті Умань було відкрито оновлену набережну Осташівського ставу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав кандидат у депутати Верховної Ради Антон Яценко.

Цього ж дня були презентовані нові об`єкти набережної, які стали її окрасами:

➡фотозона “Я люблю Умань”;
➡сучасні арт-об`єкти “Струмок” та “Корабель” ;
➡прогулянкова зона з лавочками та зеленими насадженнями;
➡світомузичне шоу “Я люблю Умань” на водному екрані комплексу фонтанів “Перлина кохання”;
➡шоу з сучасними світловими прожекторами, промені яких помітні навіть за межами Умані.

У рамках проекту будівництва набережної було оновлено гідроспоруду та встановлено ліхтарі.

Нова набережна у поєднанні з найбільшими у Центральній Україні фонтанами “Перлина кохання” створюють унікальний комплекс об`єктів, який робить Умань ще більш самобутнім та сучасним європейським містом.

Обновлено 15.07.2019 08:23

Просмотров: 100

Уманчани з особливими потребами отримали направлення в реабілітаційний комплекс

 

   12 липня в Умані відбулася видача направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами. Пенсіонери, ветерани праці та особи з інвалідністю впродовж 10 днів зможуть безкоштовно отримувати соціально-реабілітаційні послуги.

Про це йдеться на сайті Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Крім того, для присутніх було проведено інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності при проходженні реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами.

До переліку послуг Реабілітаційного центру входять:

  • парафіно-озокерітові аплікації, послуги ліжка Нуга-Бест, ультразвукові інгаляції, УФО, біотрон, дарсонвалізація;
  • ампліпульс-терапія, діодинамічні токи, УВЧ, електрофорез, фітотерапія, аромотерапія, бодіфлекс, кінетотерапія;
  • апаратна розробка суглобів, велотренажер, бігова доріжка, дошка Євмінова;
  • ручний масаж, мануальна терапія, ультразвукова терапія та ігрова терапія.

Також передбачені консультації психіатра, травматолога-ортопеда, фізіотерапевта, стоматолога та невролога.

Обновлено 15.07.2019 08:35

Просмотров: 255

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» тепер з неба бачитиме пориви в теплотрасі


У комунальному підприємстві теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» придбали літальний апарат – гексакоптер (він має, на відміну від традиційного квадрокоптера, шість пропелерів). Таку ідею директор підприємства запозичив на одній з виставок.

– Я побачив презентацію на комунальній виставці і вирішив запозичити. Одна з фірм обладнала дрон тепловізором і допомогла нам в «озброєнні» такою технікою. Коштує апарат близько 150 тисяч гривень. Це приблизно вартість витрат, пов’язаних з невчасною ліквідацією одного пориву. Тож, вважаю, тепер ми зможемо набагато швидше знаходити пориви труб, також наші фахівці таким чином обстежуватимуть будівлі котелень, колектори, теплові камери, – розповів директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Такий апарат має звичайну камеру і тепловізор, робить 3D-карти, знімає вночі. Фахівець, що займається налагодженням апарата на підприємстві, розповів виданню, що такий гексакоптер не продається для всіх громадян підряд. Апарат вузькопрофільний і насамперед призначений для професійної роботи – подібний є у столичних рятівників та, можливо, ще в деяких структур в Україні.

Зараз дистриб’ютор американського апарата тримає зв'язок з черкаським підприємством і допомагає в налагодженні апарата для роботи. І хоч в документації описано, що апарат піднімається на 150 метрів, проте це не поріг. А від пульта до апарата може бути відстань до 2 кілометрів. Найцінніше, що апарат показує теплову мережу і її температуру. Тепер дрон інспектуватиме теплові мережі черкаського комунального підприємства з неба.

 

За матеріалами: http://procherk.info

Обновлено 11.02.2019 09:59

Просмотров: 66

Міжнародний день спортивного журналіста

2 липня 2019 року відзначають кілька свят: Міжнародний день спортивного журналіста, Всесвітній день НЛО

Обновлено 02.07.2019 07:00

Просмотров: 80

Уманський НУС у світовому рейтингу університетів UI Greenmetric World Uniniversity Rankings

Уманський національний університет садівництва – один з беззаперечних лідерів освіти Черкащини. Він знаний і шанований у нашій державі, а нині впевнено заявив про себе на світовій освітній арені, посівши третє місце серед закладів вищої освіти України у світовому рейтингу UI Green Metric World University Rankings-2018
UI GreenMetric World University Rankings – це щорічна публікація рейтингу університетів за допомогою UI GreenMetric. Дане ранжування є програмою Індонезійського університету, що класифікує навчальні заклади за їх зобов'язаннями і діями щодо збереження екологічної стійкості. Метою UI GreenMetric World University Rankings є зростання усвідомлення у молоді необхідності збереження, покращення та підтримки екологічної ситуації на планеті.

UI GreenMetric World University Rankings є першим і єдиним рейтингом університетів у світі щодо оцінки зобов'язань кожного з університетів, що беруть участь у розробці «екологічно чистого» інфраструктури. Для визначення кращих, UI GreenMetric збирає дані через онлайн-анкету, відповіді на питання якої перевіряються доказами респондентів. Цього року оцінка проводилася за такими категоріями: освіта; установка й інфраструктура; енергетика та зміна клімату; відходи; вода; транспортування. Загальна максимальна кількість балів, що їх може набрати учасник, – 100. Слід зазначити, що кращих обирали з-поміж 719 університетів з 81 країни. 

Пройшовши оцінювання за всіма вищезгаданими критеріями, Уманський національний університет садівництва виборов бронзу серед вітчизняних університетів і посів 295 місце у світовому рейтингу. За підсумками 2018 року українські виші найбільше балів отримували у категоріях, що стосуються розташування та інфраструктури, також – освіти і досліджень. Уманський національний університет садівництва отримав 5 025 балів. Це доводить, що Уманський НУС, якому цьогоріч виповнюється 175 років, впевнено йде вперед, тримаючи руку на пульсі світових освітніх тенденцій.

 

За матеріалами: https://novadoba.com.ua

Обновлено 07.02.2019 10:27

Просмотров: 38

Публікація матеріалів та відео іншими сайтами дозволяється тільки з посиланням на сайт yatran.info

Top Desktop version